טל 04-6884001/2.  דרור- 054-998-1708. בן- 054-229-9525 מייל : anb@a-n-b.co.il

ייצור משטחים

חברת ANB  מתמחה למעלה מ-20 שנה בפתרונות ייצור ובמכירת משטחי עץ איכותיים על פי מידות ועל פי צרכים משתנים של קהל לקוחותיה.  אצלנו תוכלו ליהנות מייעוץ מקצועי בבחירת סוג העץ המתאים ביותר למשטח, צורת החיתוך והגודל האופטימלי של המשטח.

חברת ANB  דוגלת בייצור "כחול לבן" עם תווי תקן מחמירים והקפדה על איכות ללא פשרות!

למי מיועדים משטחי העץ?

משטחי העץ בחברת ANB  מיועדים בעיקר לגורמים בתעשייה, אשר משתמשים במשטחי עץ לצרכי העמדה, אחסון ושינוע של סחורות. כמו כן, אנו מייצרים משטחים על פי מידה לקהל הפרטי, ללקוחות בודדים אשר מעוניינים במשטחים לאחסון או כאלמנטים עיצוביים בבית, בגינה ועוד.

20170407_111900_HDR

איכות ללא פשרות

כלל משטחי העץ בחברת ANB  עשויים מחומרי הגלם בעלי האיכות הגבוהה ביותר. משטחי העץ עשויים מ"עץ לבן" אשר שימושי ביותר לצרכי התעשייה בשל גמישותו הרבה. העץ עובר תהליך ייבוש, אשר מונע השחרת המשטח ומאפשר עמידות המשטח לאורך שנים.

תו תקן לשינוע משטחים לחו"ל

על פי האמנה הבינלאומית להגנת הצומח (International Plant Protection Convention), משטחים החוצים גבולות בינלאומיים חייבים להיות בנויים מחומרים אשר אינם נושאים מינים פולשים של חרקים ומחלות צמחים. שמו של התקן להגנת הצומח הוא ISPM 15. חברת ANB הינה אחת מהחברות היחידות בישראל אשר מחזיקה בתו תקן זה.

משטחים שונים לצרכים שונים

משטחי העץ מגיעים בגדלים שונים, אשר משתנים על פי דרישת הלקוח. ניתן להתאים את גודל המשטח ואת צורתו. המשטחים בדרך כלל מיועדים לנשיאת משקל מינימום של 2 טון. ניתן לבנות משטחים ייעודיים לנשיאת משקלים מיוחדים.

 

שולחן ממשטח

לכל משטח ישנם יתרונות וחסרונות ולכן יש להתייעץ עם גורמים מקצועיים לגבי ייעוד המשטח וצרכי הלקוח, טרם קנייתו:

  • משטח קוביות– הנו משטח עץ המאפשר כניסת מלגזה ועגלת משטחים ל-4 כיוונים. יתרונות אלה, יחד עם הצבה נוחה בתוך המשאית, הופכים את משטח הקוביות לפופולרי בקרב חברות שינוע. משטח הקוביות אמנם פחות חזק ממשטח קורות, אך ניתן לבצע חיזוק גם למשטחים מסוג זה.
  • משטח קורות– הנו משטח עץ המאפשר כניסת מלגזה בלבד (אינו מיועד לעגלת משטחים). כמו כן, מאפשר כניסת מלגזה רק ל-2 כיוונים. עם זאת, משטח הקורות בדרך כלל חזק יותר ממשטח הקוביות ומשמש למשקלים גדולים יותר.

בכל שאלה ובעיה הצוות המקצועי בחברתנו ישמח לעזור ולייעץ: בבחירת סוג המשטח, חומר הגלם, הגודל והצורה המתאימים לצרכי הלקוח.

שמירה על הסביבה-קנייה ומכירה של משטחים משומשים

חברת ANB  מכירה בחשיבות השמירה על איכות הסביבה ועוסקת בקנייה, מכירה, תיקון ושיפוץ של משטחים ישנים ומשומשים.

לפרטים ניתן לפנות לצוות המקצועי במקום.

צרו קשר

קרטר A.N.B
קיבוץ החותרים
ד.נ חוף כרמל
מיקוד 3087000

שעות פתיחה

ימים א׳-ה׳ : 7:00-17:00
יום ן׳׳ 7:00-13:00
046844002/4
anb@a-n-b.co.il
שדה זה הוא חובה.
שדה זה הוא חובה.