טל 04-6844001/2.  דרור- 054-998-1708. בן- 054-229-9525 מייל : anb@a-n-b.co.il

עבודות בעץ

עץ הנו חומר גלם אסתטי ועמיד, אשר משמש את האדם משחר ימיו. לעץ שימושים רבים ומגוונים, מהם בלעדיים לעץ.

במחסן העצים שלנו בחברת ANB  אנו מספקים עצים ומוצרי פרזול איכותיים לכל מטרה ומספק פתרונות יצירתיים על פי מידות צרכי הלקוח השונים. לקוחותינו נהנים מליווי וייעוץ מקצועיים החל משלב התכנון, בחירת החומרים, מתן פתרונות איכותיים ויצירתיים לדרישות ולצרכים, חיתוך העץ, הובלה והרכבה בית הלקוח.

עבודות בעץ לבית ולגינה

בחברת ANB אנו מתמחים בחיתוך ובנייה של מוצרי עץ כגון: ספסלים, נדנדות, דקים, פרגולות ופתרונות הצללה שונים ועוד.

  • כל עבודות העץ הינן בהזמנה אישית ובליווי מקצועי.
  • כל עבודות העץ הינן באיכות גבוהה ביותר.
image020-2

.פתרונות הצללה יצירתיים

פרגולות– האקלים הישראלי הנו חם ולח, כיאה לאגן הים התיכון. ברוב ימות השנה אנו מחפשים פינה מוצללת לשבת בה ולנוח. בניית פרגולה  הינה פתרון הצללה מושלם:

  • פתרון עיצובי מושלם– פרגולה מעץ משתלבת עם עיצוב הגינה באופן מושלם ומתאימה לגינה או למרפסת.
  • מגוון סגנונות וצבעים– ניתן לעצב פרגולות בסגנון כפרי, מודרני או קלאסי, על ידי משחק עם סוגי העץ, עם הצבעים או צורת הפרגולה- עם או בלי קורות תמיכה, סוג הגג ועוד.
  • פתרון הצללה איכותית–קורות העץ מספקות הצללה מיטבית. ניתן להצמיד או להרחיק את לוחות העץ אחד מהשני על פי כמות האור אותה מעוניינים להחדיר אל המרפסת.
  • עמידות– פרגולה חזקה ועמידה לשנים רבות.
  • טיפול בעץ– ניתן להזמין במחסן העצים עץ שעבר טיפול בחיטוי , אשר מונע כניסת מזיקים ומבטיח עמידות לאורך שנים. על מנת לשמר את צבעו של העץ, להגן מפני מזיקים ומפני נזקי השמש, אנו ממליצים אחת לשנה לצבוע את העץ בצבע עץ של נירלט, אותו ניתן למצוא בחנות חומרי הבניין והאספקה הטכנית  שלנו.

פרגולה ייחודית זו נבנתה עבור לקוחותינו מהיישוב עתלית.

הלקוח היה מעוניין בפרגולה אשר תספק פתרון הצללה אך ללא עמודים תומכים. זאת, מטעמי נוחיות, מקום ורצון להקנות לה מראה מודרני נקי.

בהתאם לצרכים אלו ולאחר ייעוץ מקצועי, נבנתה פרגולה תלויה.

  • עמידות– קונסטרוקציית הפרגולה עשויה מברזל מגולוון וצבוע. חמש קורות ברזל פנימיות מוסיפות לחוזק הברזל, יחד עם אלמנט עיצובי. הפרגולה מקובעת לקירות הבית בעזרת שלוש תומכות ברזל, על מנת לספק עמידות יתרה.
  • טיפול בעץ– העץ עבר טיפול בחיטוי בגז  כדי להבטיח את עמידותו. על מנת להגן מפני ריקבון, נזקי השמש, כניסת מזיקים וחיוורון של העץ, אנו ממליצים אחת לשנה לצבוע את העץ בצבע עץ של נירלט.

הצללה– גג הפרגולה עשוי מעץ אורן שעבר טיפול בחיטוי . קורות העץ בגג הפרגולה ניצבו ברווחים על מנת לאפשר לחדירה מינימלית של אור השמש

פרגולה_ייחודית
מבנה_מרשים

מבנה מרשים זה שייך ללקוחותינו אשר מהיישוב עתלית.

הלקוח היה מעוניין במרפסת לקומה השנייה, יחד עם פתרון הצללה לקומה הראשונה.

פתרון יצירתי, זול ומרשים הנו בניית פרגולה אשר עשויה מדק לקומה הראשונה, ואשר מהווה גם את הרצפה למרפסת הרחבה בקומה השנייה. כמובן, שאת המרפסת מוצללת עם פרגולה עמידה מעץ. החיסכון בעלויות מתבטא הן בעלות חומרי הגלם והן בעלות העבודה הנמוכות יחסית לבנייה בבטון.

המבנה– המבנה כולו עשוי עץ אורן.

עמודי המבנה- עשויים עץ אורן רב שכבתי על מנת לחזק את המבנה וכפתרון הארכת הקורות.

הדק- אשר מהווה את הגג לקומה הראשונה ואת הרצפה לקומה השנייה, עשוי עץ אורן דו שכבתי.

גג הפרגולה- בקומה השנייה עשוי לוחות עץ אורן מרווחים, על מנת לאפשר חדירת אור שמש מינימאלי למרפסת.

טיפול בעץ– עץ האורן,ממנו עשוי המבנה עבר טיפול בחיטוי (קישור לסוגי חיטוי)למניעת כניסה של מזיקים. על מנת להגן מפני ריקבון, נזקי השמש, כניסת מזיקים וחיוורון של העץ, אנו ממליצים אחת לשנה לצבוע את העץ בצבע עץ של נירלט.

צרו קשר

קרטר A.N.B
קיבוץ החותרים
ד.נ חוף כרמל
מיקוד 3087000

שעות פתיחה

ימים א׳-ה׳ : 7:00-17:00
יום ן׳׳ 7:00-13:00
046844002/4
anb@a-n-b.co.il
שדה זה הוא חובה.
שדה זה הוא חובה.